Dostawa i płatności


PŁATNOŚCI


O sposobie płatności decyduje kupujący przy realizacji zamówienia.


Gotówka przy odbiorze

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania przez kuriera lub listonosza. W przypadku wysyłki za pobraniem całkowity koszt zamówienia składa się z wartości zamówionych produktów, oraz kosztu transportu, powiększonego o koszt pobrania.


Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności, Twoje zamówienie zostanie skompletowane i wysłane do Ciebie niezwłocznie po stwierdzeniu wpływu należności na nasze konto. Należy wpłacić całkowitą wartość zamówienia na numer konta bankowego, który jest podany w momencie składania zamówienia.

Zachęcamy do wybierania tej formy płatności ze względu na niższe koszty wysyłki. Tą formę płatności często wybierają nasi stali klienci, którzy zaufali już naszej firmie.

Należności za zamówienia prosimy przelewać na niżej podany nr konta:

Uwaga! Nastąpiła zmiana numeru konta. Nowy numer bankowy to:


EURO-MET Sp. z o.o.
Ul. Pukowca 19, 40-847 Katowice
Santander Bank Polska S.A
40 1090 1812 0000 0001 4164 1711

Prosimy wpisać numer zamówienia w tytule przelewu.

PayU

Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

Gotówka i karta płatnicza w siedzibie firmy

W przypadku odbioru osobistego mogą państwo osobiście zapłacić gotówką lub kartą w naszym biurze handlowym. Zapraszamy do naszego biura: Katowice, ul. Pukowca 19, w godz. 08:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku.DOSTAWA


Wysłanie zamówienia zostanie przez nas potwierdzone e-mailem, w którym będzie podany nr przesyłki oraz dane kontaktowe do firmy kurierskiej. W celu ustalenia godziny doręczenia prosimy kontaktować się z właściwym dla miejsca doręczenia oddziałem wybranej firmy kurierskiej. Jeżeli większą część dnia spędzasz w pracy, to proponujemy złożenie zamówienia na adres firmowy.

W chwili odbioru towaru Klient zobowiązany jest do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności osoby dostarczającej towar.
W przypadku uszkodzenia towaru lub braku wskazanego w zamówieniu produktu należy w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier). Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru. W przypadku odbioru osobistego Klient również jest zobowiązany do sprawdzenia towaru będącego przedmiotem przeprowadzonej transakcji.

Przesyłki do 30 kg

 • płatność przelewem, PayU: 16 zł
 • pobranie: 20 zł
  * Wszystkie elementy o długości 1000mm i dłuższe pakowane są w osobne paczki

Przesyłki niestandardowe (długość 1m) do 30 kg

 • płatność przelewem, PayU: 16 zł
 • pobranie: 20 zł
  * Wszystkie elementy o długości 1000mm i dłuższe pakowane są w osobne paczki

Przesyłki niestandardowe (długość 2m) do 30 kg

 • płatność przelewem, PayU: 35 zł
 • pobranie: 38 zł
  * Wszystkie elementy o długości 1000mm i dłuższe pakowane są w osobne paczki

Przesyłki paletowe 800x1200mm (realizowane tylko po wpłacie na konto)

 • płatność przelewem: 260kg - 400kg: 190zł
 • płatność przelewem: 401kg - 1000kg - 210 zł


Dlaczego warto u nas kupować?

 • Gwarancja satysfakcjiGwarancja jakości
 • Wysyłka w 24h14 dni na zwrot
 • Oryginalne produktyWysyłka do 48h
 • Fachowe doradztwoPłatności on-line
Sklep internetowy Shoper.pl